Gizlilik Politikası

Tüm hakları saklıdır.

Etkiyap internet sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.)  Etki Yatırımı Derneği’ne (“Dernek”) ait olup, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olup, Dernek ilgili yasal işlemleri başlatma hakkına sahiptir.

Etkiyap internet sitesinde mevcut materyallerin hiçbiri, bütün veya parça parça olarak hiçbir biçim veya şekilde, fotokopisi de dahil olmak üzere elektronik veya mekanik olarak, kaydedilerek ya da herhangi bir bilgi depolama ya da alma sistemi kullanılarak yayıncıdan yazılı izin alınmadan kullanılamaz, yeniden üretilemez veya gönderilemez.

Etkiyap internet sitesinde yer alan eserlerin kullanımı kişisel kullanım ve/veya bilgi edinme amacı ile sınırlıdır. Bu veriler yalnızca ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için indirebilir veya yazdırılabilir. Ancak bu kapsamda gerçekleştirilen çoğaltma fiilleri hak sahibinin meşru menfaatlerine zarar vermemeli ve eserden normal yararlanmaya aykırılık oluşturmamalıdır.

Etkiyap internet sitesinde yer alan eserler ve yazılı veya görsel materyaller hiçbir şekilde tamamen veya kısmen değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Haberlerle ilgili materyaller ancak uygun atıfta bulunarak ve Dernek bilgilendirilerek kullanılabilir.

Gerekli izinleri talep etmek veya daha fazla bilgi için iletisim@etkiyap.org mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.